KUNSZT
tkwi w szczegółach!

Manicure hybrydowy

Zadbane dłonie są naszą wizytówką. Między innymi z tego powodu tak popularne są zabiegi, mające na celu ich upiększenie. Jednym z nich jest manicure hybrydowy. To połączenie tradycyjnego malowania paznokci z korzyściami, jakie daje lampa UV. Efekty tego zabiegu pielęgnacyjnego utrzymują się na dłużej, a wykonane przez profesjonalistów niezwykle cieszą oko!

Manicure hybrydowy – klucz do zadbanych dłoni

Manicure hybrydowy to popularny rodzaj pielęgnacji dłoni, który przede wszystkim dobrze wygląda i jest trwały. Najbezpieczniej przeprowadzać go w profesjonalnych miejscach – zyskujemy wtedy gwarancję udanego zabiegu i atrakcyjny wygląd paznokci. Aby paznokcie hybrydowe wyglądały dobrze, potrzebne są umiejętności, wprawa, dobry sprzęt i materiały. Do jego głównych zalet należą:
  • trwałość – pomalowane i utwardzone paznokcie utrzymują swój efekt od dwóch do trzech tygodni;
  • odporność – nie musisz obawiać się, że każdy kolejny ruch może zniszczyć wspaniały efekt Twoich paznokci, ponieważ lakier hybrydowy jest odporny na uszkodzenia mechaniczne;
  • pełna paleta barw – żywe, jaskrawe kolory, a może coś bardziej stonowanego? Wybierz swój ulubiony odcień, który będzie pasował do Twoich codziennych stylizacji;
  • bezpieczeństwo – lakier hybrydowy jest bezpieczny dla płytki paznokcia – ważne, aby zdejmował go profesjonalista.

Manicure hybrydowy w Warszawie

Szukasz salonu kosmetycznego w Warszawie, który wydobędzie z Twoich paznokci wszystko to, co najlepsze? Umów się na manicure hybrydowy do Kunszt Studio. Jesteśmy salonem kosmetycznym, który wykonuje różne rodzaje manicure’u i pedicure’u, w tym oczywiście hybrydowy. Robienie paznokci traktujemy jak prawdziwą sztukę, a nasze pracownice to artystki.

Manicure hybrydowy – cena

Jakościowa sztuka w atrakcyjnej cenie? Dlaczego nie! Kunszt studio to miejsce, które na uwadze ma dobro klientów. Zależy nam na łączeniu profesjonalizmu z przystępnością cenową. Sprawdź naszą ofertę, umów się na wizytę i wspólnie stwórzmy coś wielkiego – dzieło sztuki, które zachwycą bliskich, rodzinę, ale przede wszystkim także Ciebie. Zapraszamy do kontaktu!
Czy wiesz, że mamy ponad 1000 pozytywnych opinii w Booksy?

Kontakt

KUNSZT PRAGA
aleja Jerzego Waszyngtona 46/40
03-910, Warszawa

Poniedziałek - Piątek
08:00 - 21:00
Sobota 09:00 - 19:00
Niedziela 10:00 - 19:00