KUNSZT
tkwi w szczegółach!

Laminacja brwi

Laminowanie brwi jest popularnym zabiegiem upiększającym, który odmieni Twoje brwi na długi czas! Po wizycie w naszym salonie nie będziesz musiała tracić więcej energii na niesfornie układające się brwi. Dzięki odpowiedniemu odżywieniu i ułożeniu będą bardziej wyraziste, eleganckie i gęstsze. Zadbaj o pielęgnację w Kunszt Studio i ciesz się perfekcyjnie dopracowanymi brwiami.

Laminacja brwi – przed i po

Dla kogo jest laminowanie brwi? Przede wszystkim dla każdego, kto chce poprawić ich wygląd. W dużej mierze również dla osób, które mają kłopot z niesfornie układającymi się włoskami i poświęcają dużo czasu na ich uporządkowanie. Jeżeli masz cienkie brwi – zabieg może pomóc w uzyskaniu ich pełniejszego i bardziej jednolitego wyglądu. Efekty przed i po laminacji brwi są widoczne na pierwszy rzut oka. Włoski są bardziej zadbane i zwracają uwagę swoim pięknem. Wydobądź z nich to, co najlepsze, dzięki profesjonalnym laminowaniu brwi w renomowanym salonie.

Laminacja brwi w Warszawie

Kunszt Studio to salon mieszczący się w Warszawie. Dobra lokalizacja sprawia, że dotrzesz do nas na wielu sposobów – w zależności od Twoich możliwości. Gdy już wejdziesz do naszego salonu, w którym dominuje artyzm i sztuka – zajmie się Tobą jedna z naszych wykwalifikowanych pracowniczek. Laminowanie brwi to zabieg, który wykonujemy regularnie i posiadamy w tym dużą wprawę. Zyskujesz więc pewność profesjonalnej obsługi i jakościowego wykonania zabiegu.

Laminacja brwi – ceny

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze zabiegi laminacji brwi odpowiadały Twoim oczekiwaniom. Zależy nam także na tym, żeby nasze ceny były atrakcyjne i żebyś mogła lub mógł poczuć, że wizyta odbyła się nie tylko w komfortowych warunkach, była profesjonalna i udana – ale także, że ceny laminacji brwi są przystępne i zgodne z rynkowymi standardami. Sprawdź nasz cennik, umówi wizytę i spotkajmy się w naszym eleganckim salonie. Nasza ekipa z uśmiechem na twarzy i jak zawsze z ogromnym zapałem zajmie się Twoimi pięknymi brwiami. Jeśli laminacja brwi w Warszawie – to koniecznie u nas!
Czy wiesz, że mamy ponad 1000 pozytywnych opinii w Booksy?

Kontakt

KUNSZT PRAGA
aleja Jerzego Waszyngtona 46/40
03-910, Warszawa

Poniedziałek - Piątek
08:00 - 21:00
Sobota 09:00 - 19:00
Niedziela 10:00 - 19:00